Фахівці з Університету Томаса Джефферсона в США порівняли заварювання різних видів кави холодним способом і традиційним гарячим і з'ясували, що при холодному заварюванні кава набагато корисніша для організму людини.

При холодному заварюванні утворюється більш висока концентрація кофеїну і хлорогенової кислоти. Ефективність екстракції при цьому залежить від ступеня обсмаження і не залежить від грубості помолу, повідомляє Scientific Reports.

В рамках дослідження хіміки Меган Фуллер і Найн Рао провели порівняльний аналіз різних способів заварювання кави. На думку дослідників, холодний варіант щадить зерна.

Як стверджують багато кавових компаній, при заварюванні довгим (холодним) способом напій виходить не таким кислим і быльш солодким.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на думку медиків, помірне споживання кави може попередити розвиток діабету 2 типу, а також позитивно впливає на роботу печінки.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще