Одні кажуть, що час лікує. Інші, що ця фраза абсолютно несумісна з реальністю. Дійсно, який час може вилікувати людину, яка втратила свою дитину? Передає Clutch.

Великий письменник Еріх Марія Ремарк написав одного разу геніальні слова про горе: "А час - він не лікує. Він не заштопує рани, він просто закриває їх зверху марлевою пов'язкою нових вражень, нових відчуттів, життєвого досвіду ... І іноді, зачепившись за щось, ця пов'язка злітає, і свіже повітря потрапляє в рану, даруючи їй нову біль ... і нове життя ... Час - поганий доктор ... Змушує забути про біль старих ран, завдаючи все нові і нові ... Так і повземо по життю, як її зранені солдати ... і з кожним роком на душі все росте і росте кількість погано накладених пов'язок ... ".

Як можна пережити смерть власної дитини? Здається, після смерті чада людина вмирає сам. Після цього його життя ділиться на "до" і "після", де "до" забирає все щасливе і радісне. Біль втрати не можна ніяк вгамувати, вона буде переслідувати людину вічно. Тому не можна говорити, що час лікує.

Найстрашніше ж коли вмирають зовсім маленькі діти, немовлята. Вони ще не встигли нічого зрозуміти в житті, вони просто чисті, світлі ангели. Боляче, коли гинуть діти, які встигли пожити кілька років, яких батьки вже з усією силою полюбили. Боляче, коли вмирають дорослі діти, які не встигли ще скуштувати дорослого життя.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою
Показати ще

Дивлячись на людей, які пережили таке горе, починаєш захоплюватися їх стійкістю і силою, адже вони продовжують займатися звичайними справами після пережитого горя. Але, насправді, розумієш, що кожна хвилина їхнього життя пронизана болем. Все що не вбиває нас робить нас сильнішими, але чому сила і стійкість характеру повинні даватися такою ціною?

Багато хто не розуміє, що все це відбувається постійно поруч з нами, адже всі ми воліємо закритися в наших затишних квартирах і нічого не бачити. Але, ніхто насправді не застрахований від великих втрат. Тому цінуйте один одного і цінуєте кожну хвилину, проведену разом.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", батьки, в першу чергу, завжди бажають своєму чаду щастя. Вони хочуть бачити його в майбутньому успішною, повною кар'єрних звершень людиною. І, ніхто не буде сперечатися, що для цього потрібно дуже багато вчитися.

Багато батьків вважають, що оцінки в школі - це показник розумових здібностей дитини і запорука його успіху в майбутньому. Але, на жаль, життя набагато складніше.