Гарні кубики – мрія багатьох чоловіків та жінок. Але, на жаль, не у всіх випадках власники спортивного тіла можуть похвалитися красивим рельєфним животом, адже часто це виглядає недостатньо привабливо.

Фітнес директора американського Men's Health Бі Джея Гаддура можна зустріти на обкладинках книг, DVD, на сторінках журналів, у фітнес відео. Більшість жінок і чоловіків натхненно дивляться на його прес. Але за його словами, трапляється і таке, що його рельєфний живіт називають дивним, вигнутим або навіть кривим.

Чому ж так відбувається?

Як виявилося, черевний прес так само, як і ямочки на підборідді, колір волосся та довжина пальців визначається генами. Якщо ваші мама, тато, бабуся чи дідусь досить здорові, щоб качати прес — це зазвичай означає, що їх жировий прошарок становить 12 відсотків або менше. Зверніть увагу, що між вашим та їхнім пресом є дещо спільне.

Деякі хлопці виглядають суцільно рельєфно, наче тільки й роблять, що тягають штангу, але насправді до неї навіть не наближаються. Їх кубики добре помітні через високий відсоток м'язів в організмі.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів
Показати ще

Також велику роль у вигляді преса грають сухожилля, якими м'язи кріпляться одне до одного. Якщо вони довгі, то відстань між кубиками буде більшою, а якщо короткі – то меншою.

Асиметрія абдомінальних м'язів також викликана генами. Це передається з покоління в покоління. Але все ж іноді саме тренування можуть визначати, як виглядають ваші кубики. Якщо робити багато обертальних рухів, то в результаті отримаєте діагональні форми. М'язи будуть сильніше розвиватися з боків, а тіло адаптуватися до навантажень. Якщо ви хочете швидко і ефективно привести свій прес до ладу, буквально за місяць, приймайте участь у проекті Фітнестрансформація.

Бодібілдери прагнуть до того, щоб їхні кубики виглядали дуже об'ємно, у форматі 3D. Для цього вони на високій швидкості роблять рухи малого радіусу, що допомагає розвинути рельєф живота. У кінці кожного повтору спортсмени дуже сильно напружують м'язи.

Пауерліфтерів, приміром, навпаки взагалі не турбує зовнішній вигляд преса. Їм важливий тільки стиль виконання. Тому вони використовують спеціальну дихальну техніку, яка призводить до більш щільних кубиків, розташованих близько один до одного.

А якщо згадати про Бі Джея Гаддуру, то в його тілі при зрості 180 см та вазі 102 кг кількість жиру становить близько 6%. Він весь складається з м'язів і зовсім не забиває собі голову "дивними" кубиками.

Багато хто вважає, що добре прокачати свій прес можна тільки за допомогою тренажерів або спеціальних вправ, але опиняються перед вибором, в який зал краще всього піти та з чого б почати. Можна скористатися послугами GoFIT, які продають єдиний абонемент в тисячі фітнес клубів, а також тренажерних залів. З цим абонементом ви можете цілий місяць безлімітно відвідувати понад 350 напрямів спорту.