Менш, ніж за тиждень стартує новий навчальний рік і багато батьків намагаються влаштувати свою дитину якнайкраще. Якщо не всім вдається поселитися в гуртожитках, українці змушені шукати доступні варіанти житла і бажано поруч з навчальним закладом.

У скільки сьогодні обійдеться оренда квартири/кімнати в Києві пише Politeka.

Традиційно, найбільшою популярністю серед студентів користуються однокімнатні квартири недалеко від вузів, хоч це і виходить дорожче, ніж жити у віддалених районах Києва, але студенти ліниві їм не хочеться вставати раніше, щоб приїхати в університет. Також студенти охоче знімають тільки кімнати, плануючи жити разом з господарями квартири, але таких пропозицій на ринку нерухомості останнім часом зовсім небагато.

Згідно з офіційною інформацією, яка надана на сайті КНУ, у них налічується 20 гуртожитків, як блочного (душ і санвузол на дві-три кімнати), так і коридорного типу, які вміщують більше 8 тис. Студентів. Мінімальна ціна за одне ліжко-місце в гуртожитках цього університету становить 473 грн, а максимальна – 530 грн. Поруч з головним корпусом КНУ знаходиться також Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова та Національний університет харчових технологій. ВУЗИ розміщуються недалеко від самого центру міста, тому не дивно, що житло тут обійдеться в пристойну суму.

Популярні новини зараз
Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

КНУ ім.. Т. Шевченка

Якщо жити в гуртожитку не хочеться (не влаштовують умови проживання), можна підшукати квартиру або кімнату.

"На майданчиках є можливість зняти скромну кімнату в 6-10 хвилинах ходьби від 2 100 грн. Хоча бюджетні варіанти все ж є винятком з правила. Скромні кімнати на Університеті здають за 3 200. Однушку же можна знайти і за 9 000 грн. Хоча середня ціна в цьому районі все-таки вище – 12 000 грн"- відзначають аналітики OLX.

Технічний університет (КПІ)

На території університету є 20 гуртожитків, які вміщують в себе більше 13 тис. Студентів. Тут можна оселитися як в одномісну кімнату, так і в чотиримісну, але від цього буде залежати оплата. Студентам КПІ необхідно платити не тільки за койко-місце, а й окремим платежем за комунальні послуги. Якщо жити в кімнаті вчотирьох, одній людині доведеться за все платити 569 грн в місяць, в двомісному ця ціна виросте до 994 грн, а в одномісному – до 1844 грн.

Тут ціни за оренду "однушки" стартують від 8 тисяч гривень, якщо ж проживати з господарями, то за кімнату віддасте від 3 тис. грн.

КНТЕУ

Більш-менш демократичні ціни на проживання в гуртожитку КНТЕУ (520 грн на місяць.)

Щодо оренди квартири – від 4 тисяч гривень. За кімнату просять від 2,5 тис.грн.

Нагадаємо, у Києві ціни на нерухомість злетіли до небес.

Як повідомляв Знай.ua, новий закон "про оренду" перетворить українців на волоцюг.

Також Знай.ua писав, що нова схема шахраїв перетворює українців на бомжів.