Команда лідерів партії "ОСНОВА" зустрілась з представникам українського студенсва на форумі XIX Студреспубліка,  який відбувся 24-27 серпня в Очакові.

Після зустрічі з молоддю голова партії Андрій Ніколаєнко заявив, що черговий раз переконався: в України чудове майбутнє. За словами політика, українська молодь відкрита, доброзичлива, інтелектуальна і допитлива та мріє змінити Україну на краще, застосовуючи на практиці все те правильне і корисне, що є у світі.

"Я з величезним задоволенням відповів на запитання українських студентів. У живому спілкуванні час пролетів зовсім непомітно. Тому що коли у юнацтва натхненно  блищать очі, цю мить не можна переривати і втискувати в жорсткий бізнес-таймінг. Бо вона заряджає і надихає".

Лідери "ОСНОВИ"   дискутували  зі студентами з різних питань. Зокрема, Андрій Ніколаєнко  в розмові щодо взаємин України і МВФ розповів молоді  про досвід Південної Кореї, про який він знає не з чуток – нардеп навчався і працював там шість років. Ця країна змогла за одне покоління вирватися з пастки зубожіння і стати світовим індустріальним та інноваційним лідером.

" Ми говорили про взаємини України і МВФ, аналізували досвід Кореї в цьому питанні. У 1997 році, коли почалася азійська фінансова криза, МВФ запропонував допомогу Південній Кореї. Але корейці вирішили, що йти на поступки кредитору – це означає позбавлення суверенітету  та втрату  економічної  ефективності. Тому Південна Корея повернула борги МВФ достроково. І змогла зробити ривок, не накопичуючи борги для своїх майбутніх поколінь. Україна здатна зробити навіть більш масштабний економічний стрибок в майбутнє", —  відзначив Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

На форумі Студреспубліки депутати обговорювали зі студентами багато різних питань. Говорили про Мінський  формат  і необхідність його розвитку, про те, як бути ефективним політиком в Україні і через які моральні цінності на цьому шляху не можна переступати.

Ці діалоги з молоддю переконали "дорослих" депутатів в тому, що таке спілкування є найкращими ліками від скепсису, властивого досвідченим політикам.  

Як повідомляв портал "Знай.ua", український політик пояснив, яку мету переслідував Путін у Криму