Ношені речі в Україні становлять 45% від усього імпорту одягу.

Як передає ТСН, з 2014 року купівельна спроможність українця скоротилася втричі. Тому половина українців відмовляється від нових речей на користь носяться, а секонд-хенди ростуть як гриби після дощу.

Однак є й мінуси. Хвороби і негативна енергетика від попереднього власника - основні контраргументи. Вторинний одяг проходить сильну обробку спеціальним газом - формальдегідом. І він, кажуть хіміки, дуже шкідливий.

"Так, формальдегід небезпечний. Він і канцероген. І взагалі токсична речовина. Але він добре вбиває хвороботворні організми. Тому після такої обробки у мікробів, які там теоретично можуть бути, немає ніяких шансів", - кажуть лікарі.

Популярні новини зараз
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Варто зауважити, що для Німеччини секонд теж не рідкість. Там є оренда одягу. За невелику абонплату клієнт може взяти собі на місяць чотири одиниці одягу. Тобто позичити - як книги в бібліотеці. Наряд надсилають поштою. Часто й самі клієнтки надають свої сукні для користування іншим.

Вторинної одягу не цураються навіть голлівудські зірки, такі як Джулія Роббертс і Джонні Депп.

Брендовый секонд-хенд

Раніше портал "Знай.ua"повідомляв, що до кінця року Україна може отримати списані німецькі електрички, але за умови, що не буде затримок з боку ПАТ "Укрзалізниця".