Ветеран АТО з нетрадиційною сексуальною орієнтацією Віктор Пилипенко розповів про те, як йому доводилося брехати й ховатися під час служби в батальйоні "Донбас" з вересня 2014 року до літа 2016 року.

Хлопець чесно розповів про все в інтерв'ю "УП. Життя".

31-річний Віктор Пилипенко зізнається, що йому доводилося приховувати свою орієнтацію від товаришів по службі. І для цього йому навіть доводилося відвідувати борделі разом з іншими, щоб ніхто не запідозрив його.

"Мені доводилося...бути з повіями, щоб ніхто мене не запідозрив. Тому що було б дивно, що всі - так, а я ховаюся в кутку. Я не хотів, щоб мене викрили. Думав, що це могло б зіпсувати нашу дружбу", - зізнається він.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Віктор служив рік і 10 місяців, вони припали якраз на той період, коли батальйон брав участь у боях в Широкіно. За весь час служби про його сексуальну орієнтацію не довідався ніхто, крім найближчого друга.

Друг здогадався про все, коли Віктору не вдалося переконливо брехати про дівчину, яка у нього нібито є.

Хлопець зробив камінг-аут через соціальну мережу Facebook. І за його словами, реакція була нормальною, що дуже порадувало його.

"Мої друзі, в тому числі і з батальйону, відреагували нормально. Все ніби ок – хтось каже "круто", хтось відмовчується, але це теж добре, - каже він, - найстрашніше я пройшов – сприйняття близьких мені людей. А як будуть реагувати інші – мені все одно. Я пройшов війну, може, якимось там героєм і не був, але і духом не падав, зброю з рук не випускав, воював чесно. Соромитися мені нічого", - розповідає він.

Нагадаємо, марш Рівності в Києві: незручні відповіді про геїв в українській політиці.

Як повідомляв "Знай. ua", невже камінг-аут: відвертий кліп Сєдокової викликав масу питань.

Також "Знай. ua" писав, що скаже дружина? Вокаліст відомої рок-групи зробив камінг-аут.