Глава Національної ради з питань теле- і радіомовлення Юрій Артеменко вважає, що багато відомих кінокартини, в тому числі і радянських, можуть повернути на великі екрани, скасувавши заборону: не надто логічно забороняти фільми, в яких немає пропаганди і вони визнані в усьому світі тільки тому , що актор, який грає там, потрапив до "чорних списків" Міністерства культури.

"Проблема з так званими "чорними списками" існує у нас давно - через те, що людина, внесена до "чорного списку", у нас забороняється демонстрація фільму, в якому вона знімалпся. Але сам фільм не несе пропаганду і має міжнародне визнання. Однак чисто за формальними ознаками ці фільми заборонені у нас до показу", - заявив Артеменко, передає портал LB.ua.Він також упевнений, що чинний закон необхідно змінити, підлаштувавши під потреби сучасного суспільства: "Особам потрібно забороняти в'їзд в Україну, потрібно порушувати щодо їх кримінальні справи, садити в тюрми. А фільми оцінювати з точки зору, несуть вони загрозу Україні чи ні. Це велика дискусія. Закон потрібно модернізувати".


Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на українське телебачення чекають серйозні зміни: вже в цьому році повинна відбутися кодування відкритої трансляції телеканалів із супутників. Як розповів генеральний директор каналу "1 + 1 медіа" Олександр Ткаченко, в цьому солідарні всі медіа-групи.

Ми також писали про те, що відомий телеведучий і журналіст Володимир Познер вважає, що напад російського телеведучого Андрія Норкина на українського політолога Дмитра Суворова під час ефіру програми "Місце зустрічі" на путінському телеканалі "НТВ" відбувся для збудження ненависті. Познер зазначив, що його не дивує поява подібного роду дії.

"Тому що у нас ці програми агресивні за своєю суттю. Пушкін писав:" І довго буду тим люб'язний я народу, що почуття добрі я лірою будив ". Наше телебачення не пробуджує добрих почуттів", - вважає він.

Журналіст також додав, що бійки є продовженням телебачення в Росії. Це збуджує ненависть, несприйняття будь-якої точки зору, крім власної. Тому бійки - це логічне продовження такого роду телебачення, радіомовлення, - говорить Познер.