З лав столичної поліції були звільнені близько 800 поліцейських, у яких не вийшло пройти переатестацію. 260 з них вже відновилися.

Цю інформацію повідомляє Андрій Крищенко, голова управління Нацполіції Києва, пише УНН.

За словами глави Нацполіції, незважаючи на некомпетентність і "завал" переатестації, більше двохсот поліцейських відновили на посаді після звільнення.

"У нас в цілому по поліції Києва були звільнені приблизно 11% за результатами атестації, це приблизно 800 осіб. Вже в даний час є рішення суду про поновлення 260 людей", — сказав він.

Крім того, Крищенко зауважив, що на даному етапі деякі судові рішення оскаржуються.

Популярні новини зараз
Українців змусять оновити паспорт: придивіться до ID-картки – декому вже пора Українцям приготували нову виплату у 4 тис. гривень, але не всім: хто потрапить у списки "обраних" Пенсіонерам доплачуватимуть понад 800 грн щомісяця: кому пощастить Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у Вінниці поліцейські забралися в машину і побили чоловіка, який перебував у ній, за звуковий сигнал. Про це свідчить відео інциденту, яке було опубліковано в соціальній мережі Facebook і на YouTube-каналі Андрія Гайдая.

Також портал повідомляв про те, що співробітники державної охорони не пускають відновленого рішенням суду на посаду голови Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського на законне робоче місце.

Відомо, що чиновника супроводжує адвокат Ігор Федоренко. Про це пишуть українські ЗМІ. Представник апарату служби, вийшов до них, зазначив, що "на даний момент немає рішення про допуск" Бочковського до адмінбудівлі ДСНС.

На питання, коли можна чекати відповідного рішення, чиновник відповів, що "треба почекати" і "все залежить від керівництва".

Крім того, нагадаємо, що київський суд відсторонив заступника голови Національного банку України Катерину Рожкову він посади. За позовом Ігоря Луценка було прийнято відповідне рішення.

За словами народного депутата України Ігоря Луценка, колишня права рука Валерії Гонтарєвої відсторонена від посади.

На своїй сторінці в соціальній мережі Луценко написав, що заступник голови НБУ Катерина Рожкова більше не може виконувати свої обов'язки. Крім того, вона не має права брати участі в засіданнях правління банку до розгляду справи, позивачем якого є він сам.