Днями всіх охочих показати всьому світу таланти своєї кровиночки влада ошелешила звісткою – Україна вперше за всю історію "Дитячого Євробачення" відмовляється брати участь у конкурсі.

Причини банальні і старі, як світ, тому вже мало кого дивують – звична відмовка, що у бюджеті на це просто не вистачає грошей. Але, як виявилося, на інші потреби чиновники та політики все ж фінанси знаходять, при чому задовольняють їх за наш із вами рахунок.

Євробачення почекає?

На це звернув увагу своїй сторінці у Facebook юрист Михайло Шнайдер.

"Вчора стало відомо, що Україна вперше за всю Історію участі в Дитячому конкурсі "Євробачення" Відмовляється від виступу. У Національній Громадській Телерадіокомпанії заявили, що не мають фінансової можливості здійснити витрати на виробництво відбіркових турів, оплатити внесок, і провести усі обов'язкові виплати. А тим часом Державне підприємство "Гарант-Сервіс", яке обслуговує Адміністрацію президента, Кабінет Міністрів, Верховну Раду, і інші органи влади, в 2017 році закупило алкогольних напоїв на 1 мільйон 400 тисяч", - нагадує він.

Головне – встигнути випити і закусити

Шнайдер підрахував, що це виходить приблизно 14 тисяч 573 пляшки – непогано, як на заміну міжнародному конкурсу? Входять у перелік 10 тисяч пляшок горілки, приблизно 4 тисячі пляшок коньяку, сотні пляшок віскі, текіли, рому, лікерів.

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Призначено це все, як ви вже здогадалися, не для пересічних громадян, аби "залити горе", а для перших осіб країни.

"Їх абсолютно не цікавлять ні діти, ні конкурси. Головне, щоб було, що випити ну і чим закусити ...", - підсумував юрист.

Дивіться: Переможниця нацвідбору на Дитяче Євробачення-2017 Анастасія Багінська

Як повідомляв портал "Знай.ua", у 2018 році міжнародний пісенний конкурс "Дитяче Євробачення" вперше в історії пройде без України: все через нестачу фінансування, яке сягло критичних позначок. Аби взяти участь в Дитячому Євробаченні, телерадіокомпанії необхідно викласти шалені суми на проведення відбіркового етапу, а також зробити обов’язковий внесок організатору музичного заходу - Європейській мовній спілці – за саму можливість змагатися.