Якщо уважніше придивитися до того, які товари користуються попитом у супермаркетах, то можна із певністю сказати – вагові у пріоритеті. По-перше, вони обходяться значно дешевше, ніж розфасовані, а по-друге можна набрати рівно стільки, скільки знадобиться саме вам.

Проте чи вигідно купувати "оптом", або ж краще все таки не ризикувати, пригадуючи випадок із котом, який спокійно собі справив природні потреби просто на полиці магазину?

Згідно європейських стандартів, цукор, борошно та крупи у відкритих мішках стояти не повинні. Це ж підтвердить вам і українське законодавство. Проте коли ми потрапляємо в магазин, то не завжди бачимо виконання цих норм. Та й скарги до відповідних органів надходять дуже рідко, тому і далі сипучі товари не закривають.

Купувати на вагу справді вигідно, якщо продукти привезені і зберігаються із урахуванням всіх санітарних вимог. Наприклад, вагова гречка коштує 22,79 грн, а пакет фасованої обійдеться у 32,59 грн. При чому в одному і тому ж магазині.

Ціна на цукор в середньому 15,69 грн, а от фасований дорожче - 20,19 грн. Те ж саме і з макаронами: 8,59 грн проти 17,73 грн в упаковці, рис 19,99 грн і 21,80 грн відповідно.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Але тут найголовніша небезпека криється у тому, як несуть до "пункту призначення" ці крупи самі працівники супермаркетів, адже цього ви на власні очі не бачите.

Існує ризик потрапляння пилу, сміття, або взагалі – відсутності документів від постачальника поряд із коробками, або тарою. Звертайте увагу також на піддони: чи чисті вони, і головне – чи поставили їх взагалі. Якщо всі норми витримано, то можете сміливо зважувати собі кілька кілограмів і йти до каси. У протилежному випадку не соромтеся покликати адміністратора і звернути його увагу на проблему.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, які продукти можуть викликати сальмонельоз.