Стало відомо, що наші українські військові провели успішні навчання і відпрацювали сценарій знищення колони ворожої бронетехніки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПовідомляється, що до курсу залучалося близько двадцяти військовослужбовців з різних підрозділів: морської піхоти, мотопіхотних і механізованих з'єднань ЗС України та ін. І вперше такі навчальні збори проходили в районі проведення операції Об'єднаних сил, без відриву особового складу від виконання бойової задачі.
Практичне виконання бойових стрільб з ручного піхотного вогнемета РПО-А "Джміль" стало фінальним акордом для військовослужбовців Операції Об'єднаних сил, які проходили прискорений курс підготовки за спеціалізацією "вогнеметників", повідомляє прес-центр ООС.
Так, за "легендою", група українських бійців знищувала колону ворожої бронетехніки. "Працювали трійками: два автоматники і вогнеметників. Автоматники забезпечували йому безпечний вихід на дистанцію стрілянини, надавали можливість здійснити постріл і відійти під прикриттям вогню зі стрілецької зброї", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що зазвичай, на підготовку вогнеметників в стаціонарних умовах триває більше місяця. Завдяки оптимізації навчального процесу, військовослужбовці в районі проведення ООС впоралися за два тижні.
За словами старшого викладача циклової комісії РХБЗ 201-го навчального центру майора Ігоря Патюка, засвоєння теоретичної частини курсу було найпростішим завданням для військовослужбовців.
Інструктор відзначає, що одним з істотних недоліків РПА-А "Джміль" є його значна маса - 11 кг І віддача при пострілі з цієї зброї також чимала. Отже, в більш виграшній ситуації при виконанні практичних вправ були морські піхотинці. Хлопці всі, як один, міцні і сильні. Хоча і бійці механізованих і мотопіхотних підрозділів також показали досить непоганий результат.
Як повідомляв портал "Знай.Uа", випробування українського станкового протитанкового гранатомета "Ланцея" почалися в кінці квітня на одному з полігонів Дніпропетровської області. Про це у Facebook повідомив директор компанії-розробника.
Розробником і виготовлювачем гранатомета стала компанія ТОВ "Рубін-2017". За опублікованими у вільному доступі матеріалами можна зробити висновок про характеристики вітчизняної військової техніки.
Реакція бойовиків не змусила себе чекати - на одному з ресурсів відразу ж вийшов сюжет, в якому стверджується, що на боці Збройних сил України на Донбасі нібито воюють іноземні найманці.