На території України чорні трансплантологи відчувають себе досить впевнено, адже багато громадян добровільно виставляють на продаж свої органи.

Про це стало відомо завдяки заяві журналістки Ірини Заславець.

«Я буквально вчора бачила лист, який прийшов в Інститут Шалімова — «Я, така-то жінка, купіть у мене нирку, дуже потрібні гроші...» В Інститут Шалімова постійно приходять такі листи, і українці шукають можливість продати орган. Періодично в судах слухаються такі кримінальні справи», — повідомила Заславець.

Журналістка пояснила, як працює схема торгівлі органами.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив термінову заяву: "Бачать справжні мотиви Росії"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Показати ще

«Наприклад, в Туреччині дозволяється дарувати орган не тільки рідної людини, а й близького знайомого. Ми їдемо в Туреччину, при клініці є етичний комітет, який запитує — а ви точно не продаєте свій орган? А я, навчена людиною, який платить гроші, кажу — ні, в жодному разі. Я підписую згоду, що не продаю. Лікарі в даному випадку не винні, я їх обдурила... Точно так само в Інститут Шалімова приходять», — розповіла вона.

«Люди йдуть на обман в Туреччині. Повертаються сюди з грошима, сусід питає — де гроші взяв? Він каже — продав нирку і задоволений. Один продав нирку і в АТО пішов. Його судять зараз, він каже — я воював за Україну, у мене медаль є, а ви мене судите! Один через нього поїхав, продав. Потім це все виходить на якогось дільничного, який думає — можна зірочок на погони начіпляти, чорних трансплантологів накрили», — додала Заславець.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в російському місті Іваново 16-річний школяр, який виконував роль Отелло на "Шекспірівських читаннях", поранив себе кинджалом. Стан підлітка оцінюється як важкий, однак загрози його життю немає. Про це повідомляють російські засоби масової інформації з посиланням на обласне управління Слідчого комітету.

Співробітники слідчого відділу Жовтневого району Іванова порушили кримінальну справу стосовно педагога однієї з шкіл міста про заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю неповнолітнього з необережності. Підлітка негайно направили в лікарню, йому надали всю необхідну медичну допомогу. Зараз стан хлопця оцінюють, як важкий, але загрози життю немає.