Головне за ніч: українці без пенсій та найбільша трагедія Польщі

поділитись
Ключові події минулої доби

Підводні камені пенсійної реформи: прогнози Світового банку для України

Перерахування на накопичувальні пенсійні рахунки можуть підірвати існуючу солідарну систему забезпечення пенсіонерів. Таку думку висловили фахівці Світового банку, якi працюють з Україною. Перерахування на накопичувальні пенсійні рахунки повинні були розпочатися з січня 2019 року. Сенс цього нововведення полягає в тому, що у кожного повнолітнього громадянина країни буде свій пенсійний рахунок, на який буде відраховуватися з зарплати частина обов'язкових соціальних внесків. 

Дивіться: пенсійна реформа поставила покоління українців 30+ перед новим викликом

Мер багатостраждального Кемерово живе не гірше за Путіна

Стало відомо, як виглядає "дача" Тулєєва (мера Кемерово, де горів ТЦ "Зимова вишня"), яку йому подарували після відставки.

"Він 28 років сидів у влади, розвалив абсолютно все, перетворив Кемеровську область в один із найбільш неблагополучних регіонів (за рівнем життя область займає 56 місце), а також став серед інших чиновників винуватцем жахливої трагедії", — обурюється опозиціонер Олексій Навальний.

Не тільки "Норд": прокуратура затримала чергове судно з РФ

Українська прокуратура заарештувала російське судно в рамках справи про "незаконний видобуток природних ресурсів (піску) біля берегів Криму". Судно затримано "для відшкодування збитків" і знаходиться в порту міста Южне Одеської області. Судячи з Facebook генпрокурора України Юрія Луценка, йдеться про судно Seabreeze російської компанії Trans Services Maritime.

Обвал на будівництві у Вінниці 

У Вінниці стався обвал на будівництві, внаслідок якого постраждало щонайменше троє людей. Інцидент трапився в самому центрі міста на вулиці Соборній приблизно о 15:30. За інформацією від рятувальників, які працюють на місці обвалу, під завалами опинилось щонайменше троє людей, двох із них уже вдалось витягнути.

Дивіться: обвал стіни у Вінниці

Смоленська трагедія: Польща оприлюднила офіційну версію

Офіційні польські особи заявляють, що екіпаж і пасажири  загинули ще до того, як уламки літака впали на землю. Про це на польському телебаченні розповів голова підкомісії Антоній Мацеревич. Основна причина катастрофи - вибух великої потужності, який прогримів безпосередньо перед тим, як літак впав на землю.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Смоленська катастрофа, пенсії, Норд
Пішла з життя людина, яка боролася за Україну, була патріотом своєї землі
0
0
14:25 15.07.2018
У трьох областях переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки
0
0
14:16 15.07.2018
57-річний українець разом з дружиною приїхав на відпочинок в Аланію, вже на наступний день у запорожця трапився вкрай агресивний конфлікт
0
0
13:13 15.07.2018
Олег Сенцов вже більше двох місяців голодує у російській в'язниці
0
0
13:04 15.07.2018
В Україні подорожчає газ: стало відомо, коли і на скільки
0
0
12:55 15.07.2018