Смоленська трагедія: у Польщі озвучили офіційну причину смерті жертв

поділитись
Причиною катастрофи польського президентського літака став сильний вибух

Офіційні польські особи заявляють, що екіпаж і пасажири президентського борту під Смоленськом загинули ще до того, як уламки літака впали на землю.

Про це на польському телебаченні розповів голова підкомісії, розслідує Смоленську катастрофу, колишній міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич. За його твердженням, основна причина катастрофи - вибух великої потужності, який прогримів безпосередньо перед тим, як літак впав на землю.

Нагадаємо, що ця трагедія сталася під Смоленськом у квітні 2010 року. Розбився літак, на якому летів президент Польщі Лех Качинський, його дружина Марія, багато представників польської військової і політичної еліти.

Мацеревич стверджує, що розслідування цієї страшної трагедії може тривати ще кілька років. Але той факт, що причиною смерті пасажирів президентського літака став саме вибух, стало ясно вже зараз.

Розслідування катастрофи під Смоленськом триває вже багато років: відео

Тому є кілька підтверджень. Зокрема, та обставина, що низка деталей всередині літака піддався впливу високої температури. А також факт, що представників польського генералітету, що сиділи в найбільш постраждалій у катастрофі частині борту, просто розірвало на безліч дрібних частин.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Польща має намір придбати в України близько 500 комплектів динамічного захисту. З їх допомогою польські збройні сили планують переобладнати свої старі танки Т-72 якi знаходяться у них на балансі.

Як повідомляють представники "Укроборонпрому", комплексна програма з модернізації таких танків була раніше розроблена в Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. А. А. Морозова.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Президент Росії хотів привітати ДДональда Трампа з проведенням майбутнього ЧС
0
0
06:56 17.07.2018
Слідчі підозрюють у нападі і отруєння Скрипалів російське ГРУ
0
0
06:21 17.07.2018
Лише за останні роки акції його дітища зросли на неймовірну суму
0
0
04:57 17.07.2018
Люди, які повинні допомагати, несподівано перетворились на катів
0
0
01:33 17.07.2018
16 липня відбулась зустріч президенті США та Росії у Гельсінкі
0
0
01:01 17.07.2018