Прощай, немита Росія: Україна підписала ключовий договір

Україна підписала договір про умови приєднання до континентальної енергосистеми Європи. Згідно з документом, українська система буде синхронізована з європейською, але на це піде багато часу.

На сьогоднішній день з Європою пов'язаний тільки Бурштинський енергоострів, за допомогою якого електрика експортується європейським клієнтам. Для модернізації систем потрібно фінансування в розмірі мільярда євро.

Український депутат очолить ПАРЄ

Парламентську асамблею Ради Європи на тимчасовій основі очолив український депутат, віце-президент Георгій Логвинський. Він зайняв пост після виключення президента ПАРЄ Педро Аграмунта зі складу групи Європейської народної партії.

Популярні новини зараз

У Путіна "впав" Кремль

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Український представник наголосив, що його не обрали на посаду, і він буде в статусі тимчасово виконуючого обов'язки. У ПАРЄ готують окрему процедуру для обрання нового глави.

Луценко зіпсував депутатам свято

Генеральна прокуратура подасть до Верховної Ради прохання про позбавлення недоторканності ще одного народного депутата. Воно потрапить на розгляд парламентаріїв найближчі дні, щоб укластися в процедуру до канікул ВР.

Генеральний прокурор Юрій Луценко натякнув на те, що на розгляд парламенту внесуть поправку до Конституції про скасування норми про депутатську недоторканність. Він назвав її феодальною. Конституційний суд, за словами Генпрокурора, вже погодив текст змін.

Українські інженери продемонстрували можливості новітньої зброї

Конструкторське бюро "Луч" на одному з військових полігонів продемонструвало можливості новітнього переносного ракетного комплексу "Корсар".

Під час випробувань новітня зброя успішно вразила танк з відстані понад 2000 метрів, в умовах сильного бічного вітру. Ракета вразила верхній броньований лист бойової машини, що гарантує повне її знищення.

Дуров вирішив "здатися" Роскомнадзору

Творець популярного месенджера Telegram Павло Дуров вирішив "здатися" і надасть Роскомнадзору необхідну інформацію. Зовсім недавно в компанії висловлювали протилежну думку і заявляли, що це суперечить внутрішній політиці, згідно з якою Telegram не співпрацює з жодною з країн світу.

Дуров уточнив, що погодився на співпрацю виключно заради того, щоб разом із регулятором відстежувати публікацію заборонених матеріалів: наркотики, дитяча порнографія, заклики до насильства, пропаганда тероризму і так далі.