За статистикою, найгірше платять за комуналку мешканці Херсонської та Луганської областей України.
За даними Держстатистики, з початку року рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг в Луганській області становить 53,8% нарахованих сум та в Херсонській — 62% нарахованих сум, що є найгіршими показниками по Україні.

Також погано розраховуються за комуналку в Донецькій області — 64,3%, Харківській — 65,4%, Дніпропетровській — 67,9%, Запорізькій — 68,2%, Кіровоградській — 68,4%, Полтавській — 68,6% і Чернівецькій — 68,7% областях.
При цьому краще платять за комуналку в Хмельницькій області — 90,3%, Києві — 88,3% та Львівській області — 88,4% нарахованих сум.

В однакових будинках, але в різних містах України, по-різному платять за комуналку.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

В одному місті може діяти відразу кілька тарифів на тепло і гарячу воду. Найчастіше на вартість тепла може вплинути місцева влада, яка затверджує програму розвитку і відповідає за стан мереж комунальних підприємств.

Щорічно на компенсацію витрат на комуналку з бюджету витрачають близько 70 млрд грн. Але знижки потрібні далеко не всім українцям. В деяких містах навіть з невисокими зарплатами можна платити за комуналку без допомоги від держави.

Наприклад, у Южноукраїнську кубометр гарячої води обходиться лише в 15,84 грн, а опалення однокімнатної квартири – близько 200 грн.

Портал "Знай.uа" нагадує, що українцям нещодавно починали відправляти "оновлені" платіжки за комунальні послуги. Але обіцяного перерахунку з урахуванням зміни тарифів ніхто, як виявилося, не провів.
Про це розповіла киянка Ольга на сторінці спільноти "Громада Києва" в Facebook.

Жінка скаржиться, що указаннын в квитанціях дані – взагалі не точні. Якщо вважати тарифи за три роки (починаючи з 2015-го), то як мінімум не по одній схемі. Якщо виникають питання, кожен повинен окремо написати заяву на перерахунок. Але коли він буде, і чи буде взагалі, ніхто не уточнював.