25 жовтня на нардепа Ігоря Мосійчука було скоєно замах. Раніше, він балотувався в мери Києва, працював в Азові і погрожував убити Кадирова.

Ігор Мосійчук став депутатом ще в 2014 році. До цього він працював журналістом.

Нардеп від Радикальної партії став головою постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

Літо 2014 – Ігор Мосійчук був заступником командира батальйону Азов зв'язків з громадськістю.

Жовтень 2015 – зареєструвався як кандидат в мери Києва. Але вже 6 числа того ж місяця зняв свою кандидатуру.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 14 грудня: як використати суботу на повну котушку Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Потрібно відзначити, що у Мосійчука не найчистіша біографія. Як і чому він став частиною Радикальної партії незрозуміло. Адже вперше він голосно засвітився у справі Васильківських терористів. Його і ще двох інших затримали за організацію теракту. Суд засудив його до 6 років в'язниці. А ось після Евромайдана його випустили на свободу.

Мосійчук та Кадиров

Ще в 2014 році опублікували відео, де Мосійчук вигукуючи "Слава Україні, слава Ічкерії", стріляє в портрет Кадирова.
Друга сторона конфлікту досить швидко відреагувала:
"Або він буде прощення просити, або ми по заслугах його покараємо. Щоб таких шайтанів карати, у нас є досвід, сили і засоби", - пригрозив Кадиров.

Вересень 2015 - Генеральний прокурор України Віктор Шокін в залі Верховної Ради звинуватив Мосійчука в корупції. Так само були надані відеоматеріали. З Мосійчука зняли недоторканність.

Листопад 2015 – арешт Мосійчука. Колишній нардеп починає голодування. Через місяць його госпіталізують. Однак лікар медслужби СБУ заявив про виявлення у Мосійчука тільки остеохондрозу і ожиріння 3 ступеня, що дозволяє утримувати його під вартою.

Незважаючи на це Вищий спеціалізований суд України вирішив, що затримання депутата, провину якого повністю довели завдяки відеоматеріалам, незаконне.

20 травня 2016 - клопотання про арешт Ігоря Мосійчука було відкликано Генпрокуратурою України.

25 жовтня 2017 – замах на життя Мосійчука.