Вчора, 12 липня, з життя пішла відома радянська, українська і російська актриса Ірина Буніна. У віці 77 років вона померла після тривалої хвороби.Про це повідомили на сторінці у Facebook театру імені Лесі Українки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяІрина Буніна перенесла кілька важких операцій, після яких так і не змогла прийти в порядок. І в пам'ять про заслужену актрису України ми вирішили написати її біографію.
Ірина Буніна: коротка біографія
Майбутня актриса народилася в Магнітогорську 17 серпня 1939 року. Її батьки так само були акторами, і в той час бралися майже за будь-яку роботу. Тому майже всі юні роки дівчинки проходили в різних театрах СРСР. Незважаючи на таку перенасиченість гастролями ще з ранніх років, бажання Ірини Буніною стати актрисою не тільки не зникло, а стало головною мрією. Саме тому в 1961 році вона закінчила Московське театральне училище ім. Б. Щукіна . Після цього Ірина ще вступила в театр Вахтангова, але через особисті проблеми, вона покинула його до закінчення навчання.
Це сталося в 1966 році, після чого вона відразу ж переїхала в Київ. У столиці України Ірина Буніна почала грати в Київському національному російському драматичному театрі імені Лесі Українки, і зніматися на кіностудії Довженка. Саме тут вона і відкрила всій країні свій неймовірний талант і стала однією з найвідоміших актрис того часу. У 1974 році стала заслуженою артисткою Української РСР, а після прийняття незалежності країни, у 1992 отримала звання народної актриси України.
Ірина Буніна: успіхи у творчості
Буніна знялася більш ніж в 50 фільмах. Найвідоміші з них: "Артист із Коханівки", "Граки", "Вічний поклик", "День народження Буржуя", "Повернення Мухтара", "Мати й мачуха", "Сьоме небо". І крім цього, акторка виконала понад 20 десятків ролей в театрі.
Її співробітники завжди добре про неї відгукувалися. На їхню думку, Буніна була однією з кращих, завжди намагалася отримати найвищий результат, і для цього старанно працювала.
Нагадаємо, що Ірина Буніна померла у віці 77 років, внаслідок тривалої хвороби.