20-річна Кнопка-кулеметниця розповіла, чому вирішила піти на фронт.

Щоб потрапити в армію, їй довелося приписати собі кілька сантиметрів, так як не проходила за стандартами. І відповідний позивний у неї — Кнопка. У ній лише 148 см росту і незламне бажання захищати Україну.

У новій історії про на сторінці Фейсбук "Повернися живим" Анастасія Корнійчук розповідає про 20-річну кулеметницею-гранатометницю Вікторію.

Вікторія народилася в Чигирині — місто козацької слави. Тому і прагнення захищати свою країну від поневолення у неї в крові. Дівчина потрапила на фронт у дев'ятнадцять.

Популярні новини зараз

Анастасія Заворотнюк назавжди залишиться паралізованою: "Ця частина вже не відновиться"

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Прогноз погоди для всієї України на 11 грудня: зима всерйоз вступила в свої права, коли прийдуть справжні морози

Показати ще

"Розповідає, як бігала до цього в учебці в "Десні" за вісім кілометрів у бронику і касці разом з хлопцями і як можна більше любила нічні стрільби, тому що це красиво. Вона справляє враження дуже позитивної, відкритої людини з сяючою посмішкою, та ще такої, яка вірить, що будь-які перешкоди можна подолати і досягти мети, якщо прикласти всі зусилля", — розповідає про дівчину Анастасія Корнійчук.

Сім'ї Вікторії з військовими жодним чином не пов'язана. Але, за словами дівчини, вона завжди прагнула до внутрішнього порядку і дисципліни. У дитинстві займалася деревообробкою і токарними роботами, робила свічники. А ще її цікавили армія і зброю.

"З мого класу жоден хлопець не пішов служити, всі ховалися. Але хтось же повинен захищати країну", — каже Вікторія.

 

"Хто жадає смерті, ніколи її не знайде", — цитує Вікторія китайську мудрість.

Військовими не стають, а народжуються, і скаржиться, що комбат не пускає її "на нуль" до кулемета, тому змушена була перевчитися.

"Коли ми їдемо, я дарую Вікторії ляльку-мотанку від однієї майстрині з Волині, дівчина задумливо гладить її і каже, що ніколи не грала в ляльки в дитинстві, тільки в машинки", — розповідає Анастасія.

Нагадаємо, Росія, Китай і Монголія з 11 по 15 вересня проведуть навчання "Схід-18", під час яких відбудеться симуляція ядерного нападу.

Як повідомляв Знай.ua, США вдарили по Росії з новою силою.

Також Знай.uа писав, Молдова ризикує повторити сценарій України.