Напередодні Дня Незалежності журналісти зібрали найпопулярніші меми сучасної історії України.

Найголовнішим "виробником" мемів України був наш "проффесор" Віктор Янукович, пише "НВ".

Перший свій мем він подарував нам ще не будучи президентом - в далекому вересні 2004 року. Тоді в рамках президентської передвиборчої кампанії він поїхав до Івано-Франківська, де більшість людей підтримувало Віктора Ющенка. Як тільки Янукович вийшов з автобуса, в нього прилетіло яйце.

Наступний яскравий епізод з Януковичем стався під час інавгурації – як тільки він підійшов до дверей Верховної Ради, вони захлопнулись.

Популярні новини зараз
Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Але і це ще не все! Напевно, найвідоміший жарт, який траплявся з Віктором Януковичем - це той самий вінок.

"Йолка". Той випадок, коли Янукович так і не згадав української назви традиційного різдвяного дерева.

Покращення. Мем пов'язують із основним слоганом його передвиборної кампанії "Покращення життя вже сьогодні".

"Батя, я стараюсь". Знову мем імені Янукович – цього разу від його дружини Людмили.

Коли Микола Азаров, прем'єр-міністр часів Віктора Януковича, говорив українською, мовчали всі. І тільки для того, щоб не пропустити черговий перл. "Кровосісі", "потняки податків" і багато-багато іншого...

Один з найпопулярніших українських мемів - ролик, що прославив Михайла Добкіна. Той, який про скучне лице, за яке грошей ніхто не дасть.

"Підпис здєсь". Славнозвісний мем від мера Сум.

Зрада/перемога. Один з мемів часів Євромайдану і зараз є важливим індикатором суспільної думки.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", лише третина українців вважають, що російській мові потрібно надати статус офіційної. Про це свідчить опитування, проведене Інститутом соціології НАН України.

СохранитьСохранить