У понеділок, 9 квітня, популярна криптовалюта біткоін стала трохи вище позначки 7 тисяч доларів. Так, за останню добу він зріс у ціні на 1,88% і склав 7 007,37 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 118,8 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.

Курс криптовалют на сьогодні

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу подорожчала на 2,66%. Її курс становить 392,33 доларів. Капіталізація Ethereum – 38,7 млрд доларів.

На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 19,2 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта стала дорожче на 41,16% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,491175 доларів.

Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став вище за минулу добу на 3,16% до 650,10 доларів. Тепер його капіталізація – 11,0 млрд. доларів.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

У той же час Litecoin зменшився в ціні на 0,18% за добу і його курс на даний момент 117,31 доларів. Капіталізація Litecoin – 6,5 млрд доларів.

Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 263,4 млрд доларів.

Дивіться відео про біткоін

Як пояснили експерти, падіння курсу криптовалюти було викликано торговельною війною між США і Китаєм. Раніше стало відомо, що США ввели мито на поставку деяких китайських товарів. КНР не стали зволікати і зробили "дзеркальні" заходи.

Також експерти пов'язують падіння курсу з загальної нервозністю на ринку криптовалюти. Інвестори більше не бажають вкладати кошти в біткоіни, оскільки у світі до нього почали ставитися неоднозначно. У багатьох країнах перешкоджають проведенню різних ICO і обороту біткоіна, що позначається на активності учасників ринку.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт з вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися з-за перегріву процесора. Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome.