В Україні до кінця серпня на всіх сегментах валютного ринку долар подорожчає до 28 грн. Таким чином, вартість "американця" подолає чергову психологічну позначку. Про це заявив старший аналітик "Альпарі" Вадим Иосуб. Передає OBOZREVATEL .

Експерт прогнозує, що "на найближчий тиждень ми очікуємо помірного зростання курсу долара до гривні. Курс американської валюти на міжбанку наблизиться до 27,9-28 грн, а готівковий долар може торгуватися близько 27,8/28 грн".

До речі, згладити подорожчання можуть позитивні новини від МВФ. Наступний транш не тільки поповнить валютні запаси, але і дасть поштовх іншим міжнародним інвесторам. До програми з Фондом прив'язані підтримка ЄС, деякі програми ЄБРР і Світового банку.

Варто відзначити, що за минулий тиждень офіційний курс долара виріс з 27,45 до 27,89 грн, або на 1,6%. Як заявляють у Національному банку, девальвація в Україні продовжиться, однак різких стрибків очікувати не варто.

Популярні новини зараз
РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Також у вересні може бути прийняте остаточне рішення про продовження програми співпраці. І, найімовірніше, Україна отримає наступний транш. Єдина невиконана рекомендація – підвищення тарифу на газ. Однак це рішення може бути прийняте вже в кінці серпня. Про це розповіло наближене до переговорного процесу з МВФ джерело.

Нагадаємо, Україна отримає від США шалені гроші.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на понеділок, 27 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у вихідні дні, 25-26 серпня, впав - 27,85 гривень.

Також "Знай.uа" писав, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.