Вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на вівторок, 21 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у понеділок, 20 серпня, впав - 27,69 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку 21 серпня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2769.6680 гривні;

100 євро – 3162.9609 гривні;

10 російських рублів – 4.1227 гривні.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

Так, долар, знизився в ціні на 20 копійок. У той же час євро подешевшав на 15 копійок, а вартість російського рубля з понеділка зменшилася на 5 копійок.

Тим часом експерт Економічного дискусионного клубу Олег Пендзин заявив, що різке падіння рубля пов'язане з введенням чергових санкцій США проти Росії. Так, фахівець пояснив, що майбутнє російської національної валюти буде залежати від того формату санкцій, який обере США.

"Обговорюють різні варіанти: від повного блокування російських банків до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу. У будь-якому разі введення санкцій призведе до падіння російського рубля. Однак глибина падіння буде залежати від того, наскільки серйозними будуть санкції по відношенню до російським банків і до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу", - зазначає експерт.

Рішення, за його словами, буде стосуватися неможливість рефінансування зовнішнього російського боргу.

Нагадаємо, що девальвація української національної валюти пов'язана зі збільшенням попиту на іноземну валюту на міжбанківському валютному ринку через сезонні, ситуативні і психологічні фактори.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що російський рубль ризикує перейти критичну межу і знизитися в ціні до історичного мінімуму, а станеться це, за прогнозами аналітиків, вже до початку листопада цього року.