Батьки, які щодня курять у приміщенні з дітьми, піддають їх серйозної небезпеки розвитку захворювань легень і дихальних шляхів. Подібні хвороби здатні привести до летального результату.

Лікарі вже не вперше звертають увагу громадськості на проблему пасивного куріння. Особливо для дитячого організму. При цьому чим молодша дитина, тим більший негативний вплив на нього виявляється тютюновим димом, який він несвідомо вдихає.

Регулярне перебування в такій атмосфері може спровокувати хвороби самих різних систем життєдіяльності людини. Тютюновий дим провокує розвиток бронхіальної астми, зниження імунітету, бронхіт, захворювання серцево-судинної системи і навіть до утворення ракових пухлин. І все це може виникнути у дитини з-за систематичного неосозннаного вдихання тютюнового диму батьків.

Небезпечним є ще й те, що шкода, завдана в дитинстві може проявитися через роки. Такі діти схильні до розвитку обструктивної хвороби легень. Посилити перебіг небезпечного захворювання або дати поштовх до його розвитку можуть також перенесені в дитячому віці бронхіт, астма, екзема, алергічний риніт.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

Вчені звертають увагу, що всі ці фактори послаблюють функцію легенів і згодом призводять до важкого захворювання. Крім того, прогнози меиков невтішні.

За словами дослідників, хронічна обструктивна хвороба легенів вже до 2030 року, можливо, стане третьою за величиною причиною смертності у світі. Для того, щоб такого не сталося, заходи щодо попередження хвороби потрібно приймати вже зараз.

Єдиний спосіб для кожного убезпечити себе і власну сім'ю – це відмова від шкідливих звичок і дотримання здорового способу життя. Одне з досліджень цієї проблеми проводилось протягом 45 років. І з'ясувалося, що вплив пасивного куріння в дитинстві однаково по відкладеним результатами з перенесеними бронхіт та астму.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"слід позбутися лише від декількох звичок, щоб прожити до 90 років.