На невизначений час відклав винесення проміжного вердикту щодо "боргу Януковича" Високий суд Лондона, де триває розгляд суперечки України і Росії.

Мова йде про єврооблігації на три мільярди доларів, випущені нашою державою за часів президентства Януковича у грудні 2013 року.

За повідомленням прес-служби вітчизняного Мінфіну, у п’ятницю, 26 травня, судя Блер розглянув ряд невирішених питань за наслідками рішення Суду 29 березня 2017 року у порядку спрощеного провадження. Серед них – і заява України про подальше зупинення виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України в англійському Апеляційному суді.

Зважаючи на складність порушених питань, суддя взяв певний час на їх глибше вивчення перед винесенням остаточного рішення.

Раніше лондонський суд схвалив прискорений розгляд позову РФ до України про "борг Януковича", проте Київ збирається оскаржувати рішення, оскільки у ньому не враховується економічна та військова агресія з боку Росії. Подавати апеляцію українська сторона планує 10 червня.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Натомість РФ вимагає від України сплати процентів по євробондам, сума яких сбогодні складає 325 мільйонів доларів. Адвокат Майк Ховард, який представляє інтереси Росії, переконує суд, що немає ніяких підстав для невиплати. Мовляв, Україна виконує боргові зобов’язання перед іншими кредиторами, маючи на увазі МВФ та Всесвітній банк.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Апеляційний суд Донецької області відхилив апеляцію адвокатів Віктора Януковича стосовно конфіскації півтора мільярда доларів.