Глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій під час проповіді заявив, що духовенство молиться за Росію і російський народ, тому що "Христос в Гефсиманському саду молився про те, щоб бути єдиними".

Священик Трапезного храму Софії Київської Іван Сидор написав про це на своїй сторінці в Facebook і зазначив, що в згаданій Онуфрієм молитві Христос про єдність не говорить.

"По-перше, Христос у своїй молитві в Гефсиманії не згадує ні про яку єдність, а по-друге, в цьому саду Христа зрадив Іуда і видав розбійникам на розп'яття. Так ось як Іуда сьогодні і останні 26 років Московський Патріархат зраджує Україну і її народ. Маючи таку можливість об'єднатися навколо престолу Київського, вони противляться маючи престол в Москві", - пояснив він.

Священнослужитель також навів слова митрополита Онуфрія про те, що главі УПЦ МП буде "важко" зберегти істинну віру в Єдиній Помісній Православній Церкві, тому він проти об'єднання українського православ'я, тому що це принесе "багато людських обмежень".


Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

"Також є страх стати людьми "другого сорту"... Всі ці слова прозвучали прямо з вуст глави УПЦ МП на цьому відео з 11 хвилини", - підкреслив Іван Сидор.

Дивіться відео з 11 хвилини


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українські священики розповіли про ризики, які можуть з'явитися під час кампанії на підтримку автокефалії УПЦ. З іншого боку, іншої можливості знайти канонічну самостійність просто не існує.

Ми також писали про те, що Кремль дав вказівку вищому духовенству УПЦ МП про проведення особистих зустрічей із впливовими українськими політиками, дипломатами і бізнесменами. Зустрічі з впливовими українцями, на думку офіційної Москви, допоможуть протидіяти автокефалії Української православної церкви. Щоб домогтися свого, Росія планує створити так звану "ініціативну групу".