На противагу переконанню міністра-дієтолога Андрія Реви, який вважає, що українці забагато їдять, наші співвітчизники свої головні витрати роблять не на продукти харчування.

Найбільше грошей українці витрачають на придбання товарів і послуг. За I квартал 2018 рік питома вага цих витрат становив 92,7%, повідомили в Міністерстві соціальної політики.

У той же період минулого року показник склав 96,1%.

За даними Мінсоцполітики, у I кварталі 2018 року доходи населення склали 657,9 млрд грн, витрати - 679,9 млрд грн. Відповідно заощадження українців зменшились на 22 млрд грн.

Витрати населення в I кварталі 2018 року у порівнянні з відповідним періодом попереднього року зросли 20,3%.

За перший квартал 2018 українці накупували спиртного на 38 млрд грн. З урахуванням зростання цін, за останні 2 роки витрати українців на алкоголь і тютюн збільшилися майже на 60%.

Як свідчать оперативні дані Держстату, українці в першому кварталі 2018 року за харчі та безалкогольні напої віддали 211,868 грн. Витрати на ці товари склали 42,1% від кінцевих споживчих витрат.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Кінцеві споживчі витрати українців у першому кварталі цього року склали 503,557 млрд грн.

Нагадаємо, портал "Знай.ua", розповідав, що можуть дозволити собі купити українці на свої зарплати та пенсії.

У той же час, міністр соціальної політики України Андрій Рева, широко відомий українцям як міністр-дієтолог, минулого місяця заробив стільки, скільки звичайний пенсіонер в кращому випадку отримає за вісім років. І це в той час, коли з легкої руки української влади пенсіонерам затримують їхню мізерну виплату.

Нагадаємо, новий закон дозволить забирати житло в українців за борги.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зовсім скоро українці відчують підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Також "Знай.ua" писав, в Україні масово затримують не тільки пенсії, а й заробітну плату.