Проти України ведуть війну команди медійних профі, команди розвідок, аналітичних центрів, кремлівське керівництво із зовнішньої та внутрішньої політики. Це люди, які професійно працюють проти України.

З ними все зрозуміло, незрозуміло тільки з агентами впливу в українських медіа. Багатьом українцям незрозуміло, які ЗМІ в Україні є інструментами впливу. Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст Айдер Муждабаев.

За його словами, важливе місце займають ті люди, які на цю пропаганду ловляться, вони неусвідомлено стають реципієнтами російської фальші і ретрансляторами російської пропаганди, постійно живуть в атмосфері невдачі України, що і вигідно Кремлю.

Муждабаев зазначив, що, на превеликий жаль, в Україні зросла кількість людей, які, самі того не відаючи, стають корисними ідіотами, при цьому будучи публічними, розумними людьми. Муждабаев закликає українців не ставати корисними ідіотами, для цього потрібно хоча б перш, ніж читати будь-яку новину, звертати увагу на джерело інформації.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Нагадаємо, прокремлівські ЗМІ почали поширювати відео, на якому начебто показано, як спецпризначенці Служби безпеки України штурмують базу добровольчого батальйону.

Відзначається, що відео з'явилося у Youtube 23 липня на новоствореному каналі Павло Пабло. Воно називається українським словом "Роззброєння" і більше не містить жодної інформації.

У ролику люди у камуфляжі з патчами "СБУ" посеред лісу з військовою технікою і з пострілами штурмують стіну, покриту камуфляжною сіткою. Усі учасники відео розмовляють російською мовою - і "СБівці", і затриманий "доброволець".

Як повідомляв раніше Знай.ua, пропагандисти Кремля створюють фейкові сторінки кримських татар, які нібито виступають на підтримку Росії в соцмережах.

Про це на власній сторінці у Facebook написав журналіст Айдер Муждабаєв. Крім того він додав, що російська пропаганда розгорнулась на дуже широке коло країн.

Також Знай.ua писав про те, що Президент Росії Володимир Путін відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності.