Загальна кількість українських мігрантів продовжує стрімко зростати. Про це свідчать дані Держстату України.

Станом на 1 травня, загальна кількість українських заробітчан становить близько 2,5 мільйона. Найчастіше українці виїжджають на заробітки в Польщу, Російську Федерацію та Італію. Про це пише Рoliteka.

Згідно статистики, 4,5% українців є трудовими мігрантами, 16,4% від загальної кількості мігрантів мають повну вищу освіту.

Як свідчать результати дослідження, відтік робочої сили за 2015-2017 роки становить 4 мільйони осіб.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

"Зараз Україна входить до першої десятки країн-донорів міжнародних мігрантів у світі. При цьому, одночасно за межами країни може перебувати близько 2,6-2,7 мільйона чоловік"”, – йдеться у дослідженні.

І ця цифра буде лишень збільшуватись.

Дивіться: чому українці масово виїжджають за кордон

У Польщі готують новий закон про працевлаштування іноземних громадян, згідно з яким українським заробітчанам дозволять довше перебувати на заробітках у Польщі.

Умови працевлаштування спростять в першу чергу тим українцям, у яких є біометричні паспорти.

За словами експертів, це призведе до того, що величезна кількість українців, які їдуть на заробітки, істотно збільшиться.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Польща змінює правила працевлаштування мігрантів.

Перші та найбільш революційні зміни в польському законодавстві почалися з так званих "сезонних робіт". Тепер польський роботодавець має можливість найняти іноземця з України, Грузії, Білорусі, Росії, Вірменії, Молдови на 9 місяців протягом 12 місяців за спрощеною процедурою.