В ході бойових дій на Донбасі українські захисники нерідко втрачають кінцівки, тому змушені починати життя із чистого листа, вчитися всьому заново. Одним із тих, хто заряджає поранених бійців власним прикладом, виявився учасник проекту "Переможці" Вадим Свириденко.

Про це повідомляє Viva.

Свого часу він працював санітарним інструктором 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, але тепер у свої 43 роки залишився без стопи та кисті рук.

Фатальний випадок стався у Дебальцевському котлі два роки тому. Відтоді він пройшов кілька курсів реабілітації і почав брати участь у марафонах. Заповітна мрія Вадима – створити власний центр для допомоги таким, як він сам.

Корінний киянин не завжди був військовим – до того, як поїхав на передову, працював у столичному видавництві, любив грати у футбол та рибалити.

Популярні новини зараз
"Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

"Спорт – невід'ємна частина мого життя, яка дуже допомагає мені і зараз", - зізнається він.

Втім, коли на Донбасі обстановка стала неспокійною, він покинув все і поїхав працювати інструктором, не чекаючи мобілізації. За час перебування в АТО встиг побачити багато: від позицій у Луганську до жахіття під Єнакієвим та Дебальцевим.

"Війна – це дуже брудна справа. Все зовсім не так, як показують у фільмах: і снаряди по-іншому підриваються, і очі у людей зовсім інші. Те, що сталося зі мною, – це десь між пеклом і дивом. Пеклом, бо таке важко пережити. Дивом, бо я це витримав і вижив", - вважає боєць.

Як повідомляв портал "Знай.ua", майбутніх офіцерів-танкістів почали готувати за техніками, які використовуються в АТО.