Нетактовність - не ознака поганого ставлення, а всього лише цікавість, яку вчасно не проконтролювали.

Про це повідомляє Online.ua

Людині, яка задала вам питання, що поставило вас у незручне становище, не варто грубити у відповідь. Багато з таких питань дратують вже просто тому, що їх задають часто і не завжди ті, кому варто знати відповіді.

Неважливо, яке питання вам задали, наші методи допоможуть вам ввічливо відповісти на будь-який з них.

1. Філософська відповідь

Популярні новини зараз

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Хто сказав, що якщо питання поставлене вам, то і говорити треба про вас? Можна просто поміркувати на задану тему. Якщо ви ще незаміжня, пошліться на те, що сімейні цінності в наш час сильно змінюються, чоловіки стали іншими, а квартирне питання і поготів всіх зіпсувало. У більшості випадків з вами погодяться і можна буде разом поскаржитися на дивацтва життя.

2. Світські плітки

Теж по суті своїй зміна об'єкта обговорення. Розкажіть про те, що питання про вашу зарплату якраз зараз активно обговорюється, оскільки за чутками в конкуруючих фірмах фахівці вашого профілю стали заробляти більше (менше, виконують нові обов'язки, частіше звільняються та ін.) Для прикладу можна згадати історії всіх своїх колишніх колег і малознайомих, навіть якщо вони вже неактуальні.

3. Брехня на спасіння

Це може бути навіть кумедно. Видавайте біжутерію за коштовність, посиденьки в кафе - за важливу ділову зустріч. Хто знає, може бути ваша фантазія збудеться, а може бути до цієї розмови ви просто ніколи більше не повернетеся.

4. Комедійний жанр

Навіщо створювати напругу там, де її вже досить? Гумор розслабляє. Схема віджартовування досить проста: покажіть ситуацію як абсурдну. На питання, коли ви одружитеся з вашим супутником, відповідайте, що сьогодні якраз завели будильник раніше, щоб встигнути в ЗАГС, але от прикрість - проспали. Але завтра - обов'язково!

5. Переведення

Ви без поняття, скільки коштує ваше плаття - вам його подарували. Чому не підвищують по службі, запитайте у мого начальника. Коли заведете дітей, одному Богу відомо. Загалом, гугл в допомогу, а з вас ніякого попиту.

6. Рада експерта

Безпрограшний варіант, оскільки людям завжди приємно виступити в ролі фахівця. У відповідь на незручне запитання запитайте самі: що робити, щоб вийти заміж; як вмовити чоловіка на другу дитину; де знайти хорошу роботу? І взагалі, як жити?

7. Зниження значимості

Оскільки мета вашого співрозмовника саме її підвищити. Вам нема чого відповісти, тому що ви не ставите такі питання. Вам абсолютно все одно, хто і коли на вас одружується - у вас інші проблеми. Вам зараз не до кар'єри, грошей вистачає, і щастя теж. Просто потисніть плечима.

8. Правда

Те, що завжди тотально обеззброює. Незручне запитання потрапляє по хворого місця, і тільки в цьому випадку працює. Якщо вам дійсно неприємно обговорювати ту чи іншу тему, значить є проблема, яку важливо вирішити. Але вже для себе, а не для того, щоб уникати зайвих розмов.

А що якщо? - Монатік відверто відповів на незручні запитання!

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що потрібно говорити дитині кожен день.