Не можна недооцінювати, наскільки перший прийом їжі важливий для організму, або відмовлятися від сніданку заради схуднення: замість спалювання жиру ви як мінімум ризикуєте отримати проблеми з жовчним міхуром.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Смачний і корисний сніданок впливає на почуття голоду протягом дня. Тому якщо ви не снідали, існує висока ймовірність, що почуття голоду "змусить" вас запихатися чимось на ходу. Люди, які пропускають сніданок, більш схильні їсти шкідливу їжу протягом дня, перебрати з калоріями і вживати менше поживних речовин", - пише вона.

Супрун зазначила, що дуже важливо зарядити організм, аби день був максимально продуктивним, а самопочуття не погіршувалося: голодування, нехай навіть ранкове, величезний стрес для організму, за який він вам рано чи пізно помститься.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

"Досить часто лікарі констатують наявність каменів в жовчному міхурі у молодих людей з нормальною вагою. Після аналізу їх харчових звичок зазвичай виявляється, що вони відмовляються від сніданків і дотримуються безжирову дієт для схуднення, що і призводить до згущення жовчі", - говорить Супрун.

Міністр додала, що в питанні схуднення схема "відмова від сніданку" теж не працює. Від слова "зовсім".

"Пропускати сніданок, якщо ви худнете - не найкраща ідея. Дослідження говорять, що люди, які зазвичай не снідають, більш схильні набирати зайву вагу через те, що не можуть контролювати почуття голоду. Звичайно, відсутність сніданку може зменшити кількість калорій, спожитих протягом дня. Однак це не є ефективним і безпечним методом схуднення", - сказала вона.

Супрун також підкреслила, що відмова від найголовнішого прийому їжі не дає вашому мозку працювати нормально і максимально продуктивно мислити.

"В середньому між вечерею і сніданком проходить 8-12 годин. Тому після пробудження ваш мозок потребує підзарядки, аби нормально функціонувати. Результати досліджень вказують, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам'ять, концентрацію уваги і готовність вчитися. Особливо, це важливо для дітей і підлітків", - підсумувала Супрун.

Міністр додала, що найкраще снідати не пізніше, ніж через дві години після того, як ви прокинулися.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Уляна Супрун розповіла, які звички допоможуть продовжити життя.