Цього року уряд змінив правила нарахуванню субсидій. Зокрема зміни торкнулися тих мешканців, хто не становив лічильники на газ. Таких українців позбавлять права отримати знижку від держави на компослуги.

Про це повідомляє "Українські новини".

Таке рішення Кабмін прийняв у середу, 22 серпня.

Згідно нового документу, пільги і субсидії на оплату послуг постачання і розподілу природного газу з 1 жовтня не будуть надаватися споживачам, об'єкти газопостачання яких не обладнані лічильниками газу і які відмовилися від встановлення лічильників за рахунок бюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Ціни на черешню значно впали: скільки просять за кіло у розпал сезону Українці просять впровадити новий шкільний урок "Русофобія": "Зароджують в українцях жагу до помсти" Полонений російський окупант знайшов виправдання обстрілам Маріуполя: "Запобігли нападу"
Показати ще

При цьому відмову повинні оформляти в письмовій формі.

У пояснювальній записці міністр соцполітики Андрій Рева зазначає, що постанова розроблена для стимулювання установки населенням газових лічильників.

Скільки українців залишать без субсидій у 2018-му

В Україні загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-липні 2018 року склала 734 млн гривень. Це в 4,2 рази або на 2,3 млрд гривень нижче за показники аналогічного періоду минулого року, свідчать дані Державної служби статистики.

Загалом з початку 2018 року субсидії отримали 2,7 млн домогосподарств, що на 55% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Дивіться: Кого Кабінет міністрів залишить без пільг

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики України нагадали про нові правила призначення субсидій на оплату комунальних послуг, які діють з 1 травня 2018 року.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", деяке майно може стати причиною відмови в отриманні субсидій. Українцям дали повний перелік майна, через яке оформити знижку від держави на оплату комунальних послуг стане неможливим.

Також "Знай.ua" писав, що , уряд буде враховувати не офіційно прописаних мешканців, а кількість тих осіб, хто фактично проживає в приміщенні. Це також плине на нарахування субсидій українцям.