Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Це в 4,2 рази або на 2,3 млрд гривень нижче за показники аналогічного періоду минулого року, свідчать дані Державної служби статистики.
Загалом з початку 2018 року субсидії отримали 2,7 млн домогосподарств, що на 55% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату послуг ЖКГ на одну сім'ю в липні склав 103,9 гривень, скоротившись на 28,8% в порівнянні з липнем 2017 року.
Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.
При цьому конкретної суми, яка завадила б отримати субсидію, не існує. Повідомляється, що в кожному випадку питання отримання субсидії вирішується індивідуально.
Як повідомляв раніше Знай.ua, Міністерство соціальної політики запустило електронний реєстр субсідіантов, який дозволить виявити недобросовісних одержувачів субсидій. В системі вже 50 тисяч українців.
Про це повідомляють ЗМІ.
"Поступово позбавляємося хаосу в сфері субсидій, і цей процес стає ще більш динамічним. Зокрема, вже з січня 2019 відбудеться монетизація пільг, а поки є можливість перевіряти людей через електронний реєстр".
"З 6,5 мільйона субсідіантов - 920 тисяч тих, хто подавав нульові декларації, і 50 тисяч, які робили дорогі покупки. Ці люди мали можливість оплачувати житлово-комунальні послуги і не отримувати субсидії", - зазначив експерт.
За його словами, громадян, за якими спостерігалися дорогі покупки, субсидій позбавлять, а для тих, хто в субсидіях потребує - введуть монетизацію.
Разом з тим варто відзначити, що з кожним днем питання оплати комунальних послуг стає для українців все більше актуальним. Наразі вже відомо, що отримання громадянами субсидій буде залежати і від доходу сім'ї, яка претендує на знижку.
Також Знай.ua писав про те, що у Міністерстві соціальної політики України нагадали про нові правила призначення субсидій на комуналку, які діють з 1 травня 2018 року.