Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас відвідав селище Широкине, де його здивував масштаб руйнувань.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

З міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом та очільником українського МЗС Павлом Клімкіним побували у...

Posted by Павло Жебрівський on Friday, 1 June 2018

1 червня очільники МЗС Німеччини та України побували у прифронтовому Бердянському, де поспілкувалися з місцевими жителями.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

"Головне, що усіх турбує, - коли настане мир. Павло Клімкін запевнив, що на дипломатичному рівні робиться усе можливе, аби Росія вивела своїх найманців та погодилася перекрити російсько-український державний кордон", - йдеться у повідомленні.

За словами Жебрівського, люди просили полагодити дорогу та подовжити автобусний маршрут з Сопиного до Бердянського.

"У супроводі спостерігачів місії ОБСЄ Павло Клімкін та Гайко Маас побували на точці спостереження поблизу Широкиного. Міністр закордонних справ Німеччини був вражений масштабом руйнувань у селищі. Запевнив, що "всіляко сприятиме справі урегулювання збройного конфлікту в Україні", - підсумував він.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", 31 травня, в Україні з офіційним візитом прибув міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас. За даними українського МЗС, для нього це перша поїздка до України на посаді глави зовнішньополітичного відомства ФРН.

Цікаво, що Глава МЗС ФРН Хайко Маас відзначився суперечливими заявами по відношенню до РФ. Він стверджував, що федеральний уряд Німеччини підтримує реалізацію газопроводу "Північний потік - 2" в обхід України.

"Чи є" Північний потік -2 "приватним комерційним проектом і підтримується він федеральним урядом? На це питання я можу відповісти: так", - підкреслив міністр.

При цьому, глава МЗС РФ Сергій Лавров додав, що газопровід нібито "скоротить протяжність транзитної труби майже в два рази і це зменшить вартість транспортування газу в 1,5 рази".

При цьому Німеччина вважається однією з найбільш зацікавлених в будівництві "Північного потоку-2" країн, оскільки цей проект значно збільшує обсяг транзиту російського газу через Німеччину. На початку травня саме в цій країні почалися перші роботи з укладання обхідного газопроводу.