На початку цього місяця Міністерство охорони здоров'я спільно з іншими урядовцями ухвалили рішення про нові норми харчування для українців. Тепер для нас із вами (принаймні, теоретично) повинні розширити показники калорійності та групу необхідних продуктів.

Тільки от чи можемо собі це дозволити, враховуючи тотальну розбіжність між зарплатами та цінами, поцікавитися забули.

На це у своєму Facebook звернув увагу юрист Михайло Шнайдер.

"МОЗ рекомендує дітям більше м'яса і риби. А тепер трохи статистики для чиновників…за останні кілька років українці стали набагато менше вживати м'яса, молока, риби і яєць, так що я особисто можу рекомендувати нашим "турботливим" чиновникам засунути ці норми собі куди подалі ... А замість того,щоб малювати графіки, таблиці, підніміть рівень життя простого народу! І перестаньте красти! Соромно", - зазначив він.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

На думку юриста, провладним особам варто не керуватися лекціями медиків про здорове харчування, а поцікавитися рівнем достатку простих людей.

До слова, патова ситуація із купівельною спроможністю в Україні вже ні для кого не новина. Про це вже неодноразово говорила директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, академік Національної академії наук України Елла Лібанова:

"Це сталося з кількох причин. Перша й головна – стрімке зростання тарифів на житлово-комунальні та транспортні послуги. Позначилося і знецінення національної валюти, принаймні щодо імпорту…. оплата праці в Україні зараз не витримує критики. Рівень зарплат є надзвичайно низьким", - засвідчувала вона.

Дивіться: більшість українців живуть за межею бідності

Як повідомляв портал "Знай.ua", маразму міністра Реви знайшли цікаве пояснення.