Соціологи повідомили, що кожен третій українець є потенційним емігрантом.

У результаті опитування виявилось, що 84 % українців втомилися чекати допомоги і підтримки від держави. Вони усвідомили, що розраховувати можна тільки на себе і свою сім'ю.

Про це свідчать результати дослідження To be Ukrainian, проведеного в 2017 році в чотирьох найбільших містах України (Києві, Одесі, Харкові та Львові) компанією Українська маркетингова група (UMG) спільно з Міністерством інформаційної політики, пише журнал Новое Время.

Автори дослідження були шоковані цим відкриттям, адже починаючи з 90-х років соціологія говорила про те, що українці - нація екстерналів. Це означає, що їм легше уникати відповідальності за свою долю і країну. Такі люди покладаються на зовнішні обставини.

Вважалося, що в цьому громадяни України радикально відрізняються від жителів Західної Європи і США, жителі яких - інтернали. Тобто навпаки, приймають на себе відповідальність за все, що відбувається в їх житті.

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого В Україні готується революція у житловій сфері
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", найбільше задоволені проживанням у своєму місті мешканці Вінниці, Луцьку та Харкова. Однак, і їх оцінка якості надання послуг у місті не дотягує до 4 за 5-бальною шкалою.

Наразі вже відомо, що респондентам запропонували оцінити якість 22 сфер та послуг у місті від 1 до 5. Оцінювалися інфраструктура, комунальна, гуманітарна сфери, медицина, освіта, діяльність правоохороних органів та інше.

Також портал повідомляв про те, що українським пенсіонерам скоро нараховуватимуть виплати за новою фінансовою сіткою. Кінцеві суми поки остаточно не визначені, але суть у тому, аби трудовий стаж зіграв у цьому ключову роль. Принаймні, так планує уряд.

Раніше один відпрацьований рік оцінювався у 1,35% від розрахункового заробітку, а зараз - вже в 1%.

Крім того, нагадаємо, що за інформацією Держпродспоживслужби в ході перевірок на ринку харчових продуктів тваринного походження в минулому році до реалізації не було допущено 30,718 тис. тонн небезпечної продукції.