У Феодосії (Крим) на військово-морському полігоні Росія почала випробовування новітнього безпілотного робототехнічного комплексу "Клавесин-2".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВипробовування в анексованому Криму
Апарату вже присвоїли офіційний військовий індекс 2Р52 – тобто, мова йде на високу ступінь готовності до прийняття на озброєння.
Як відомо, у випробуваннях підводного робототехнічного комплексу 2Р52 бере участь спеціальне опитове судно проекту 20360ОС Віктор Чероков.
Технічні характеристики Клавесин-2Р
Клавесин-2Р – друге покоління сімейства російських автономних незаселених підводних апаратів. Він більший і масивніший за свого попередника Клавесин-1 і несе більш сучасне і досконале обладнання. Довжина підводного човна близько 7 м, діаметр приблизно 1 м, а маса близько 4 т. Човен може занурюватися на глибину до 6 км.
Популярні новини заразДесятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяцяПоказати ще
Розміри АНПА за проектом:
довжина - близько 6 500 мм,
діаметр - близько 1 000 мм;
Вага в повітрі - близько 3 700 кг,
Максимальна дальність ходу - близько 50 км,
Глибина занурень - близько 2000 м, (при проведенні випробувань відповідно до глибинами випробувального полігону на Чорному морі - близько 500 м.)
У 2007 році АНПА "Клавесин-1Р" використовувався з борта атомного криголама "Росія" в полярної експедиції "Арктика-2007", і завершив Державні випробування в 2008 році.
Дивіться: російський підводний апарат "Клавесин"
Як повідомляв портал "Знай.ua", окупанти запустили рух по скандально відомому мосту в анексованому Криму. Він проходить по шляхопроводу на перетині автопідходу до Кримського мосту і шосе Героїв Сталінграду в місті Керч. Втім, сама конструкція була аварійною ще з початку будівництва – неодноразово траплялися випадки падіння як мосту, так і робітників, котрі отримували численні травми. Російська сторона, як припускають у міжнародній спільноті, використає його в якості додаткового важеля впливу та стратегічно важливого сполучення – так само, як вчинила під час будівництва газопроводу в обхід України "Північний потік-2".