Ватажок сербських найманців, які прибули на окупований Донбас підтримувати терористів, Деян Берич не може повернутися на батьківщину, адже там він заборгував величезну суму грошей.

Про це повідомляє "Крим. Реалії".

У Сербії Берич займався бізнесом, але він втік з країни, коли дві його компанії збанкрутіли.

"Знаю, що він тут займався бізнесом, ймовірно, комусь заборгував і поїхав в Росію, щоб заробити і віддати борг. Він не сміє повернутися. Повинен повернути борг, якщо хоче повернутися", - розповів земляк Берича Чедомир Йовічіч.

Раніше Берич вже був на Донбасі, де влітку 2017 року його поранили. На сторінці у Facebook він хвалився снайперськими досягненнями і своєю нібито гуманітарною діяльністю. Про це він писав навіть земляку Владанна Павловичу, якому заборгував 12 тисяч євро.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

"Знаєш, є такий варіант, ми тут займаємося гуманітарною працею, для дітей Донбасу, збираємо гуманітарну допомогу. Залишається трохи і для нас і буду намагатися зібрати якісь гроші і віддати тобі борг", - писав Берич.

Цікаво, що село, з якого виїхав Берич, називається Путинці. Свою назву населений пункт отримав задовго до того, як Володимир Путін став президентом Росії.

Ситуація у зоні АТО станом на ранок 21 грудня

Як повідомляв портал "Знай.ua", у прес-центрі штабу АТО відзвітували про безчинства банди Берича на Донбасі.