Одеситка Тетяна Воротіліна з протезом правої ноги тренує здорових українців. Відповідне відео опублікував журналіст Олексій Бобровніков.

Про це повідомляють ЗМІ.

У 2015 році Тетяна потрапила під вантажівку в Таіланді, де хотіла відкриту власну спортивну школу. Внаслідок аварії лікарі зробили дівчині більше 20 операцій. Проте пошкоджена нога більше не функціонувала належним чином.

"Гарний протез кращий за погану ногу", - розповідає Тетяна про своє рішення ампутувати пошкоджену ногу і стати на протез.

Цілий рік не вдавалося знайти лікарів які б зробили таку операцію. Проте, у квітні 2017 року дівчина вперше змогла побігти, хоч і лише 10 метрів. Влітку того ж року вона пробігла вже 3 км., а восени 5.

Весною 2018 року Тетяна взяла участь одеському напівмарафоні — 21 км.

Популярні новини зараз
Відстрочка від мобілізації без візиту до ТЦК: кому дали унікальний шанс Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек" Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни
Показати ще

Зараз дівчина тренер з фітнесу та тенісу. Також часто проводить тренінги і лекції для всіх бажаючих.

Її програма тренувань носить жартівливу назву "just lift your ass" (англ. просто підніміть дупу).

"Мені легко вдається мотивувати людей", - каже Тетяна.

Разом з тим варто відзначити, що кожногоо року тисячі героїв, котрі втратили на фронті кінцівки, отримали складні поранення, мають змогу проявити себе у спорті на Invictus Games ("Іграх Нескорених"). Кожен учасник – гордість для України, і немає двох бійців з однаковою історією, всі унікальні по-своєму.

Артем Лукашук – зірка Invictus Games

Цей хлопець повірив у себе і пішов на все, аби досягти вражаючих результатів і йому це вдалося. Артем – учасник етапу змагань з бігу, родом з Амвросіївки Донецької області. П'ять років тому поповнив лави 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Саме вона одна з перших відправилася захищати українські кордони від ворога.

На рахунку в Лукашука – кілька гарячих точок в зоні АТО (віднедавна переформовану в ООС): Слов’янськ, Ямпіль, Красний Лиман, Дебальцеве.

12 серпня 2014 року в запеклому бою з ворогом під Вуглегірськом зазнав контузії та поранення: осколок 120-мм міни пошкодив воїну ногу і стопу. Лікувався в Україні та Литві, пройшов тривалу реабілітацію.

Сила волі перевершила все

Молодший сержант, як і більшість побратимів, котрі опинилися в схожій ситуації, повстав перед вибором: здатися і опустити руки, або почати життя з нової сторінки. І 24-річний Артем обрав останнє, прийшовши вже на другий за рахунком відбір на "Ігри Нескорених".

У Києві відбуваються змагання "Ігри нескорених"

Нагадаємо, українські герої тріумфально повернулись на Батьківщину з "Ігор нескорених".

Як повідомляв "Знай.ua" зірковий фан-клуб і наші переможці на "Іграх нескорених" - 2017.

Також "Знай.ua" писав, що феєричні перемоги українців приголомшили світ.