Стало відомо, що у Донбасі для дітей молодших класів збираються використовувати підручники за зразком СРСР.

Як поінформував на своїй сторінці в Facebook журналіст і блогер Денис Казанський, з цією ініціативою в місті Антрацит Луганської області виступило якесь "батьківський всеросійський опір".

"Пекло яке. Маргінали і психи з усієї Росії тягнуться в "Л/ДНР" проводити свої божевільні експерименти", - прокоментував він.

Знай.uа нагадує, що відома російська письменниця Людмила Улицька розповіла, що чекала "бурхливої реакції" на її слова про відсталість і агресивності росіян.

Популярні новини зараз
Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

"Підвищений рівень агресії в людині небезпечний не тільки для оточуючих, він небезпечний і для нього самого. Мені здається, що це висловлювання не вимагає доказів. Рівень агресії сьогодні в нашому суспільстві дуже високий — є кілька телевізійних передач, які демонструють саме високий рівень соціальної агресії і небажання обговорювати миролюбно і осмислено що б то не було", — цитують слова відомої письменниці українські ЗМІ.

Літератор додала, що жителям Росії необхідно підвищувати рівень культури, щоб позбутися від цієї проблеми.

"Саме високий культурний рівень забезпечує можливість діалогу", — зазначила вона.

Також нагадаємо, що 22 червня виповнюється 120 років з дня народження видатного німецького письменника Еріха Марії Ремарка.
До ювілею легендарного письменника ми зібрали маловідомі факти з життя автора
.

Еріха Марію Ремарка знають, як письменника "втраченого покоління". Він став один із тих, хто першим відбив жахи війни, шокувавши тодішню публіку. Але доля письменника склалася таким чином, що варто було написати роман з його біографії.

Нещодавно також був розшифрований манускрипт Войнича.

Рукопис Войнича, - ілюстрований кодекс, написаний, ймовірно, в першій половині XV століття невідомим автором з використанням невідомого алфавіту.

Текст виразно написаний зліва направо, зі злегка "рваним" правим полем. Довгі секції розділені на параграфи, іноді з відміткою початку абзацу на лівому полі. В рукописі немає звичайній пунктуації.