Причина проведеної акції - публікація матеріалів розслідувань про махінації в університеті.

Про це інформує Newsone.

Кілька десятків протестувальників звернулися до в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун з вимогою розірвати контракт з ректором НМУ імені Богомольця Катериною Амосової, у зв'язку з конфліктом інтересів і зловживанням повноваженнями. Крім того, вони вимагають також провести службову перевірку всередині ВУЗу.

Кадр з місця

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Згідно з відомостями, причиною акції стала публікація розслідувань про махінації в університеті з розподілом доходів від проведення клінічних досліджень, а також несплатою податків Амосовою і її чоловіком.

Так, стверджується, що 80% доходу від проведення досліджень на базі Олександрівської лікарні, Амосова та її чоловік, Володимир Мішалов, виводять через ФОП, тоді як університету залишається лише 10%, а Олександрівської лікарні та іншим соисследователям - по 5%.

За словами пікетувальників, після публікації розслідування їм почали надходити погрози з вимогою залишити тему Амосової. За фактами погроз вже було написано заяву в правоохоронні органи.

Додамо, що НАЗК запідозрило ректора університету Богомольця зазначення недостовірних відомостей у своїй декларації.

Нагадаємо, комбінація штучного інтелекту і нейроинтерфейса зможе в недалекому майбутньому відновлювати зір, здатність рухатися і лікувати захворювання мозку. Ця перспектива звучить дуже добре, але без належного контролю ці інновації можуть призвести до ще більшого соціального розшарування і порушень приватності.

Дивіться сюжет про МОЗ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", безглуздий спосіб Баскова став посміховиськом в мережі.