Ціни на популярні продукти в Україні за вже неприємною традицією знову підскочили. Експерти склали список того, що найбільше спустошує бюджети українських родин.

Про це повідомили представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Серед овочів, не дивлячись на сезон, у відсотковому співвідношенні найбільше у ціні набрала морква.

Її вартість на ринках близько 25.5 гривень за кілограм. Таким чином за останні півроку вартість зросла аж на 361%.

Популярні новини зараз
Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Гвардієць "Шах" засмутив окупантів, і показав посилену оборону Харкова: "Будуть заздрити мертвим" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні сварки: "Ревнує навіть до стовпа"
Показати ще

Лідерами в рейтингу подорожчання також стали картопля - 12,9 грн/кг (+109%), капуста - 6 грн/кг (+41,1%) і хліб - 29,5 грн (+29,1%).

Крім того, значно зросли ціни і на ковбаси - 173,2 грн/кг (+22,4%), буряк - 9,3 грн/кг (+21,3%) і цибулю - 6,5 грн/кг (+18,8%).

Комунальна катастрофа захлесне Україну

За попередніми даними, більшість українських міст найближчим часом можуть залишитися без питної води.

Підприємство олігарха Ігоря Коломойського "Дніпроазот", яке є монополістом з постачання рідкого хлору для очищення води, зажадало від уряду знизити їм тарифи на газ і зупинило виробництво.

В результаті заручниками ситуації опинилися 3 тис. Співробітників підприємства і мільйони українців.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українців попереджають бути обережними з деякими популярними продуктами.

Жертвою вбивчого ботулізму стала вже п’ята людина від початку цього року. Чоловік 1975 року народження помер від цієї недуги у Запоріжжі.

Як розповіли у відомстві, українцю стало погано вдома, смерть була практично неминучою, оскільки за медичною допомогою він не звертався.