Ізабель Дюмон - посол Франції. Вона не лише намагається призвичаїтися до життя в Україні, а й почала опановувати солов'їну.Про це розповідають в сюжеті ТСН.
Пані Дюмон живе в Україні вже три роки. Уроки мови бере навіть у власного водія, коли чимало часу доводиться проводити у поїздках.За словами посла, найскладніше їй дається не так граматика, як відмінки.На офіційних заходах пані Дюмон намагається говорити українською, щоправда з французьким акцентом та довго розмовляти їй ще важко. Втім уже є неабиякі результати."Коли хочеш - то можеш", - говорить посол."Я хотів би відмітити. Яка фантастична українська мова", - прокоментував успіхи Ізабель Дюмон президент України Петро Порошенко.

Український співак вперше заспівав українською

Під час церемонії "Золота жар-птиця 2018" Дмитро Монатік вразив своїм виконанням композиції "Цей день". Виступ артиста був дивовижним. Монатік, який, крім вокальної кар'єри, займається танцями, продемонстрував яскравий номер. Відомо, що пісню "Цей день" артист записав з легендарною Ніною Матвієнко.
Як раніше повідомляв "Знай.ua", народні депутати знову взялися за мовне питання в українських школах адже незабаром до Верховної Ради внесуть закон про загальну середню освіту. Однак, за словами міністра, освіти не варто поспішати приймати якісь кардинальні зміни, адже саме від цього закону залежить вся освітня система в нашій країні.Також ми писали про те, що випускники шкіл національних меншин повинні володіти українською мовою і більша частина предметів має викладатися державною мовою. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, розроблена "дорожня карта" реалізації закону "Про загальну середню освіту", яка враховує рекомендації Венеціанської комісії.