Українці зможуть подорожувати до Грузії за внутрішніми паспортами. Найближчим часом країни збираються намір підписати відповідну угоду.

Як повідомив у вівторок посол України у Грузії Ігор Долгов журналістам, українська сторона вже затвердила документи і передала грузинській стороні.

"Ми отримали підтвердження про те, що текст угоди про поїздки громадян за внутрішніми паспортами погоджено причетними відомствами української сторони. Цей текст вже офіційно надіслали до МЗС Грузії. Тепер уряд має ухвалити рішення про підписання та уповноважити на підписання цієї угоди певну особу", - розповів дипломат.

За його словами, угода буде підписана під час перебування делегації у Нью-Йорку на Генеральній Асамблеї ООН в кінці вересня.

Популярні новини зараз
Більше не видурять гроші: як перевірити, що сайт, банківська картка чи мобільний номер є шахрайськими Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії Мобілізація жінок у травні: кому доведеться йти до ТЦК Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить
Показати ще

Додамо, за офіційними даними, з початку року українці оформили понад 3 мільйони закордонних паспортів.

Крім того, Україна випередила Росію в рейтингу паспортів по безвізу (інфографіка) Так, всього з початку 2018 року було оформлено близько 725 тисяч ID-карт і понад 3 млн закордонних паспортів. Зокрема, в липні було оформлено понад 440 тисяч закордонних паспортів і близько 100 тисяч ID-карт.

Нагадаємо, представнику "Ради руху на захист прав виборців "Голос" Роману Удоту заборонили в'їзд в Україну. За словам Романа, він саме направлявся рейсом із Тбілісі до Вільнюса, у Києві по плану була семигодинна пересадка, але до столиці його не пустили.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", московському меру Сергію Собяніну запропонували заборонити в'їзд в російську столицю для глави Чечні Рамзана Кадирова через його нещодавні висловлювання.

Також "Знай.ua" писав, що 31 липня Канада вводить нові правила для українців, які хочуть отримати візу для візиту в країну. Тепер країна збиратиме біометричні дані мігрантів. Біометричні дані (відбитки пальців і електронна фотографія) відтепер будуть вимагатися в прохачів туристичних віз, дозволів на роботу, навчання і постійне проживання в Канаді.

При цьому біометрика буде збиратися у кожного прохача лише раз в 10 років, незалежно від тривалості виданої візи.