Іноземні мови - запорука успіху в майбутньому. Однак як пояснити це дитині й правильно мотивувати її вивчати їх.

Портал Clutch поділився секретами, які допоможуть виробити у малюка бажання вчити англійську.

1. Вік

На думку експертів, дитина спочатку має опанувати рідну мову, щоб приступити до засвоєння іноземної. Тому не варто займатися цим до п'яти років. Раніше вивчити англійську вийде тільки якщо один із батьків - носій мови.

2. Мотивація

Популярні новини зараз

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Постарайтеся не тиснути на дитину і не ставити недосяжних цілей. Щоб заохотити вивчення англійської - займіться цим разом із малюком. Читайте книги, комікси, дивіться мультики на іноземній мові. Таким чином, словниковий запас поповнюється непомітно, а на кожне нове слово виникає стійка асоціація.

3. Режим

Краще вивчити менший обсяг слів і більше часу приділити практиці, ніж навпаки. Регулярно повторюйте вивчений матеріал, називаючи предмети, що знаходяться навколо, слухаючи пісеньки і дивлячись мультфільми.

4. Методика

Маленьким дітям цікавіше вивчати англійську в ігровій формі, наприклад, розігруючи сценки. Якщо вчитель тільки навантажує малюків граматикою і змушує нескінченно писати диктанти - користі буде мало.

5. Правильний відпочинок

Сьогодні існує безліч пропозицій, що поєднують відпочинок і вивчення іноземних мов. Відправте дитину в табір або літню школу, де розкриється її творчий, спортивний потенціал, а також збагатиться словниковий запас. А головне - жодних оцінок.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, як правильно обрати шкільний рюкзак.