16 вересня 2000 року в Україні зник відомий журналіст, засновник "Української правди" Георгій Гонгадзе. У причетності до його смерті підозрюють колишнього президента України Леоніда Кучму, незважаючи на це, розслідування привело тільки до виконавця вбивства – Пукача, який зараз сидить у в'язниці. І через 17 років після вбивства Гонгадзе про нього все ще пам'ятають, і вчора в Києві вшанували пам'ять журналіста.

День пам'яті українських журналістів: не тільки Гонгадзе

Таке свято було вчора в Україні. Не дивно, що в нашій країні, де дуже багато корупції і подібного, журналісти вмирають через свої професійні обов'язки. У День пам'яті українських журналістів вшанували їх майже по всій країні. І найбільша подібна акція проходила саме у столиці – Києві.


За час незалежності України, в нашій країні загинуло понад 70 журналістів. Найбільший резонанс не тільки в Україні, але і у всьому світі, викликала смерть Гонгадзе і Шеремета, які були вбиті через виконання своїх професійних обов'язків, і тому що намагалися донести до громадськості правдиву інформацію про деяких людей.
І вчора, в Києві пройшла акція, організатором якої виступила організація "Інститут масової інформації".

Минуло 17 років з дня вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, проте досі не встановлено замовників цього резонансного злочину. Ми закликаємо Генеральну прокуратуру України завершити розслідування щодо замовників та вручити підозри. Далі має бути суд", - заявили свої вимоги присутні.

Так само, дуже багато людей зібралося, щоб прискорити розслідування з приводу Павла Шеремета. Нагадаємо, що винних у його вбивстві все ще не знайшли.

Популярні новини зараз
Ухилянт з ганьби перетворився на бренд: втікачі жартують, українці – лютують Мама найважчої людини Великобританії в паніці – не може поховати 317-кілограмового сина Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників
Показати ще

Нагадаємо, що День пам'яті українських журналістів відзначається ще з 2007 року, і дата свята з'явилися саме в річницю смерті Гонгадзе. Саме існування такого свята, показує наскільки ця професія небезпечна.