А в українській церкві нові правила: 7 основних смертних гріхів вирішили доповнити не надто смертними, але популярними в сучасному світі, словом, на злобу дня.

Священикам видали нову інструкцію трактування гріхів на сповіді: окремою графою - зізнання в корупції, оскільки це ворог України номер 1. "Чи це сповідається єпископ, чи то священик, чи то сповідається мирянин, сповідник повинен запитати - чи є гріхи корупції у цієї особи. Хто згрішив - повинен каятися. І повинен гріх виправити", - розповів глава УГКЦ Святослав Шевчук.

Корупціонерів і хабарників священнослужителі називають іудами. Однак зазначають, що у хабарництві каються одиниці. "Іуда Іскаріот зрадив Христа, бажаючи отримати винагороду. Тому корупція - один з найбільш основоположних гріхів", - розповідають вони.

Також стало відомо, які з сучасних проступків можна віднести до гріхів і за що необхідно покаятися. Так, штучне запліднення і сурогатне материнство церковники не вважають смертним гріхом, але саму технологію називають порочною, тому і не заохочують. Вони стверджують, що проблема із зачаттям - це випробування Боже.

"Тому, з точки зору релігійної традиції, штучне запліднення ніколи не буде прийнятним". Що стосується сурогатного материнства, то тут, за словами архімандрита Сильвестра, головною негативною першопричиною є те, що до нього вдаються представники нетрадиційних сексуальних орієнтацій, які самі по собі строго засуджуються церквою.

Популярні новини зараз
Daewoo Lanos "Next-Gen": нова версія народного автомобіля закохує в себе з першого погляду Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня для всіх знаків Зодіаку: визнання для Овнів, перешкоди Дів та шанси Риб Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки
Показати ще

Пластичні операції, яка в наші дні стали явищем звичайним, церковники називають формою ідолопоклонства. Змінюючи свою зовнішність, людина стає спокусником, такі діяння порочні, вважають церковнослужителі.

Гріхом духівники називають і куріння, перш за все тому, що згубна звичка шкодить здоров'ю, причому як курця, так і оточуючих.

Примітно, що засудження у церковників викликають і соціальні мережі мережі, і любові до селфі.

"Можна швидко повідомити хороші новини або поділитися ідеєю з багатьма людьми відразу - це не є гріхом. Але прагнення фіксувати і випинати найменші прояви своєї мирської діяльності, привертати увагу фотографіями і виставляти свої діяння напоказ - це специфічна сучасна форма марнославства і ознака глибинної самотності. Якщо людина залежна від "лайків", вона духовно слабка", - пояснили в церкві виданню "Вести".

Сучасні смертні гріхи людства


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, звідки з'явилися звичні для нас свята.