8 травня Нідерландський арбітражний інститут (NAI) Роттердама постановив відхилити вимоги до Сергія Токарєва і Рустама Гильфанова, що пред'являються їх колишніми партнерами по бізнесу. Предметом розгляду стала компанія Level Up, передає Власти.net.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
На момент подачі позову розробник ігор Level Up представляв собою швидкорослу компанію, штат якої налічував понад 200 осіб. Роком раніше фірма стала спірним активом при укладенні угоди про розподіл бізнесу. Тоді він переходив під управління власникам Lucky Labs, акціонерам Playson і GGS, Токарєву і Гильфанову в обмін на виплату 75% від виручки за 2014 рік колишнім співвласникам.
В обумовлений договором на момент виплати не надійшли, що послужило підставою для судових розглядів. Фактично компанія Level Up повинна була змінити власників за закономірного і прогнозованого рішенням суду, але замість цього поки судовий процес тільки набирав обертів Level Up оголосила себе банкрутом. А 21 квітня 2015 року компанія припинила своє існування.
Здавалося б відповідачам вдалося відкрутитися від завідомо програшної справи: у разі задоволення позову позивачі отримали б не просто закриту, а вже забуту всіма компанію-банкрута. Але справа отримала несподіваний поворот: замість вердикту, на який розраховували шахраї Токарєв і Гильфанов, або як мінімум подальшої судової тяганини, вони отримують перемогу в NAI, що підтверджує, що фірма, яку вони свідомо довели до банкрутства і раніше належить їм, а отже горопашним ділкам тепер доведеться відповідати за всіма зобов'язаннями, викликаним шахрайством! Очевидно, що нечисті на руку Гильфанов і Токарєв так і не зрозуміли, що нажиті підлістю і обманом активи на користь не підуть. Шкода, що заручниками невгамовних апетитів російських підприємців стали співробітники і партнери колись успішної компанії Level Up, яку навмисне збанкрутували. Варто відзначити, що в 2016 році Рустам Гильфанов і Сергій Токарєв потрапили до санкційного списку в Україні. Тепер, очевидно, в Європі вони поповнять вже новий список – список небажаних бізнес-партнерів.